Sesja ślubna BOHO nad Zalewem Wapienniki w Sulejowie

Dekoracja sesji zdjęciowych

We wrześniu 2020 mieliśmy przyjemność po raz pierwszy zagościć z naszymi dekoracjami na sesji ślubnej. Do współpracy zostaliśmy zaproszeni przez łódzką ekipę fotografów Retro Błysk. Tematem przewodnim był styl BOHO, dlatego nie zabrakło egzotycznych liści palmowych, traw pampasowych i makram. Wybranym miejscem był Zalew Wapienniki w Sulejowie – lokalizacja bardzo lubiana wśród Par Młodych z województwa łódzkiego.

Był to nasz całkowity debiut w branży, więc opiszemy po krótce naszą ściankę BOHO. Pergolę drewnianą zrobiliśmy z Łukaszem własnoręcznie, natomiast makramę wykonała moja zdolna Mama. Na makramę zostało wykorzystane 1000 m sznurka. Tak – kilometr! 😊

Pierwszą częścią sesji były ujęcia z samochodem – zabytkowym Cabrio, które odbyły się przy skarpie zalewu. O zachodzie słońca przeszliśmy do strefy głównej, gdzie rozłożyliśmy nasze dekoracje. Ta część trwała aż do godzin nocnych, podczas których rozpaliliśmy ognisko! Elementem końcowym były zdjęcia z prosecco vanem.

Poniżej możecie zobaczyć efekty tej sesji. Może to Was przekona do tego, żeby zdecydować się na plenerową sesję zdjęciową po ślubie? Będzie to wyjątkowa pamiątka!

Bardzo dziękujemy za możliwość uczestniczenia w tym pięknym projekcie oraz wszystkim za współpracę.
miejsce: zalew Wapienniki w Sulejowie
organizacja: Ola Koźlik wedding planner
dekoracje: Scenerie w tle
kwiaty: Flowers Box
zdjęcia: Retro Błysk
video: Retro Błysk
modelka: Monika Szumigaj
model: Szymon Czajkowski
suknie: Panna na wydaniu
garnitury: MAGO
makijaż: Agata Lewandowska
włosy: Eliksir pięknych włosów
auto: W retro stylu
prosecco: Dolce Vita prosecco van
papeteria: Słowo Daje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *