Dlaczego zaczęliśmy dekorować śluby?

Estetyka, rękodzieło i aranżacja przestrzeni od zawsze były moją pasją. Z tego powodu ukończyłam studia na kierunku Architektura na Politechnice Łódzkiej. Do wprowadzania w życie swoich artystycznych wizji potrzebuję siły mięśni i wiedzy budowlanej, czyli – Łukasza 😊. Dekoracje to dla nas połączenie wykształcenia techniczno-artystycznego i naszej pasji do projektowania przestrzeni i do wyrobów handmade. Już jako małe dziecko spędzałam całe dnie na lepieniu z modeliny, rysowaniu i wyklejaniu, a także robieniu mebli i ubrań dla misiów😊.

Scenerie w tle

Dlaczego postanowiliśmy dekorować śluby?

Kilka lat temu podczas tymczasowego mieszkania w Czechach, zainspirowaliśmy się przepięknymi uroczystościami na łonie natury. Na naszych cotygodniowych wycieczkach rowerowych mieliśmy okazje oglądać niesamowite śluby i wesela plenerowe w ogrodach, w zamkach a nawet – w jaskini! Czesi są prawdziwymi mistrzami wesel w rytmie slow! 😊

Dwa lata później mieliśmy swój ślub. Po godzinach spędzonych na przeglądaniu inspiracji ślubnych zza oceanu przystąpiliśmy do działania! Postanowiliśmy wykonać dekoracje własnoręcznie. Są jednak dwie strony medalu – z jednej strony zorganizowaliśmy wszystko „po swojemu” i mieliśmy dużo satysfakcji, ale z drugiej strony było to bardzo czasochłonne i nie zdążyliśmy zrealizować wszystkich pomysłów, mimo że przygotowania trwały do późnych godzin nocnych przed ślubem (tego nie polecamy!).
[Więcej o naszym ślubie i weselu przeczytacie w przyszłości na naszym blogu 😊]

Dlatego postanowiliśmy założyć „Scenerie w tle”, dzięki czemu możemy wcielić w życie nasze niezrealizowane wówczas oraz nowe pomysły. Nasza oferta jest skierowana do osób, które – tak jak my – uwielbiają nieszablonowe, oryginalne rozwiązania ślubne, lubią naturę, elementy vintage, rękodzieło i dla których ważne jest środowisko (dlatego promujemy śluby Zero Waste).

I przyznamy się do czegoś jeszcze: Dzięki Sceneriom spełnia się nasze marzenie o odwiedzaniu klimatycznych miejsc w Polsce (takich jak urokliwe restauracje, stodoły, dworki i magiczne plenery) oraz poznawaniu wspaniałych ludzi – klienci, którzy do nas trafiają często „nadają na tych samych falach” i zyskujemy znajomości na dłużej 😊 Branża ślubna obfituje też w niesamowitych usługodawców – są to bardzo zdolne, kreatywne, przyjacielskie osoby – i bardzo się cieszymy, że możemy być częścią tej społeczności!

Dekoracje Ślubne Justyna i Łukasz

Będzie to dla nas zaszczyt, móc współtworzyć Wasz dzień!! Nasi klienci, czyli „nasze pary” i „nasze rodzinki” są dla nas bardzo ważne, dlatego w większości przypadków spotykamy się osobiście np. w kawiarni lub online- na rozmowie video, żeby się poznać 😊 Lubimy też słuchać o przygotowaniach do ślubu i każda historia jest dla nas wyjątkowa!

Przez swoje doświadczenia jesteśmy bardzo wrażliwi na los ludzi i zwierząt w potrzebie. Angażujemy się w akcje charytatywne, a z każdego zamówienia powyżej 800 zł drobną kwotę przeznaczamy na cel wybrany przez naszych klientów 😊

Jesteśmy bardzo otwarci – również na śluby międzynarodowe i homoseksualne. Uwielbiamy poznawać kultury innych krajów!

Nie możemy się doczekać, by Was poznać! – Justyna & Łukasz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *